FaldanAdam Nedir?

her-gun-ucretsiz-kahve-fali-cebinde

FaldanAdam, en hızlı ve ücretsiz gerçek falcıların yorumlarını aldığın kahve falı uygulamasıdır. Seni AŞK, PARA, ŞANS konularında detaylı ve zaman veren cevapları ile yönlendirir.

Uygulamayı indirdikten sonra üye olmadan kahve fincanı fotoğrafını çekip 30 saniye içerisinde uzman falcılarımıza gönderebilirsin. 15 dakika sonra uzman falcılar tarafından yorumlanan kahve falını okuyabilirsin.

ÜYELİKSİZ, REKLAMSIZ, ÜCRETSİZ, HIZLI ve DETAYLI KAHVE YORUMU

Sadece FaldanAdam’da Bulabileceğin Özellikler

  • Diğer uygulamalar gibi sürekli deneyimini bölen reklamlar içermez.-FaldanAdam ve falcılarımız seni telefonundan tanır, bu yüzden üyelik gerektirmez.
  • iOS 14 Widget özelliğini destekler, bu şekilde telefonunun ana ekranına ekleyebilirsin.
  • Siri öneriler ile çok uyumlu çalışır. Konuşarak bile fal gönderebilirsin.
  • Kahve fincanlarını iOS 11 yapay zeka motoru sayesinde anında tanır. Telve tanıma sistemi sayesinde en doğru yorum için seni doğru falcıya yönlendirir.
  • Falını yollarken girdiğin bilgiler profiline kayıt edilir, böylece her defasında yeniden yazmana gerek kalmaz. Tabi başkası içinde fal yollamak istersen değiştirebilirsin;)
  • En geç 15 dakika içerisinde yorumunu gönderir.-İstesen özel falcına sorular sorabilirsin. “Sevgilim beni seviyor mu?”, “Kariyerimde yükselecek miyim?”, “Ne zaman evleneceğim?”, “İstediğim bölümü kazanabilecek miyim?”, “Aşk hayatım nasıl olacak?”
  • FaldanAdam Premium ile premium falcılardan her zaman çok daha detaylı ve 7 dakika içerisinde fal yorumu alabilirsin.
FaldanAdam iOS / Android Kahve Falı Uygulaması

Nasıl Çalışır?

FaldanAdam en akıllı fal uygulamasıdır! Kahve fincanının fotoğrafını çekersin, makina öğrenme teknolojisi kullanarak anında onun fala uygun olup olmadığını söyler. Diğer uygulamalar gibi her fotoğrafı kabul etmez çünkü 5 bin üzerinde kahve fincanı fotoğrafıyla eğitildi. Bilgilerini doldurup siparişini gönderirsin. Görsel tanıma ve astroloji bilgisini kullanarak sana gerçek ve sihirli falcılar tarafından yazılmış içeriklerden mükemmel bir yorum sunar. Hemde her defasında anlık astroloji değişimlerini hesaplayarak.

FaldanAdam ile sadece bir kaç dakika içerisinde en hızlı ve akıllı fal deneyimini yaşatır! Daha önce hiç bu kadar pratik bir fal uygulaması görmediğine emin olabilirsin. Kesinlikle otomatik oluşturulan Kaave falı veya Faladdin değil gerçek falcılar tarafından yazılan yorumları okursun.

FaldanAdam Uygulamasını Telefonuna İndir

Her gün ücretsiz fal göndermek ve gerçek falcılardan detaylı yorumlar almak için FaldanAdam'ı indirebilirsin