Sanal Kahve Falı Nedir?

sanal-kahve-fali

Sanal kahve falı baktırmak yüz yüze kahve falı baktırmaktan bir farkı olmadığı gibi bir çok yönden avantajlıdır. Bunlardan en önemlisi tabii ki zaman ve yer değiştirme gerekliliği olmaması.

Evinizin konforunda kahve falı keyfi

Kahvenizi içtikten sonra herhangi bir yerden FaldanAdam uygulaması sayesinde fincanınızın fotoğraflarını çekerek saniyeler içerisinde falcılara gönderebilirsiniz. FaldanAdam’ın geliştirdiği kahve fincanı ve telve tanıma algoritması ile konusunda uzman falcılara iletilen fotoğrafları dakikalar içerisinde yorumlanır ve size iletilir. Bunun için zaman harcamanız veya yer değiştirmenize gerekmiyor.

Sanal kahve falım için soru sorabilir miyim?

Sanal kahve falında bir çok uygulamanın aksine FaldanAdam kahve falınızla ilgili soru sormanıza imkan tanır. Kahve falınızı gönderirken veya gelen yorumun üzerinden özel falcınıza sorunuzu iletebilirsiniz. Bunun için falcılarımızı motive etmek ve hizmetin sürekliliği için neredeyse bir fincan kahve fiyatı ödeyerek detaylı cevaplar alabilirsiniz.

Sanal kahve falı ücretli midir?

FaldanAdam’da sanal kahve falınızı her gün ücretsiz yüklenen kredinizle baktırabilirsiniz. Gün içerisinde daha fazla baktırmak isterseniz ekstra kredi satın alabilirsiniz.

Ücretsiz fal kredisi için ne yapmalıyım?

FaldanAdam’da ücretsiz fal kredisi için diğer ücretsiz uygulamalar gibi reklam izlemeniz, günün belli bir saatinde açmanız, e-mail, telefon gibi kişisel bilgilerinizi vermeniz gerekmez. Uygulamada ücretsiz fal hakkınız her yeni günde yüklenir ve dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Faladdin, Kaave Falı, Derya Abla, Telve gibi uygulamalarda ücretsiz kredileri kazanmak için size reklam gösterir veya kişisel bilgilerinizi reklam platformları ile paylaşır.

FaldanAdam size uygulamayı açtığınız andan itibaren sadece 20 saniye içerisinde falınızı göndermenizi hedeflemektedir.

FaldanAdam Uygulamasını Telefonuna İndir

Her gün ücretsiz fal göndermek ve gerçek falcılardan detaylı yorumlar almak için FaldanAdam'ı indirebilirsin