Kahve Falı ve Aşk

kahve-fali-ve-ask

Kahve falının, aşk ile bir bağlantısı var mı? Kahve falı bizlere gerçekten aşkla ilgili bilgiler verebilir mi?

Fal baktırılırken kişilerin aslında kafasındaki soru genellikle aynıdır. Aşk, öyle bir olgudur ki, insanlara yapmayacağı şeyler yaptırabilir. Çoğumuzun hayatımızdaki ilk amacı, iyi bir aşktır.

Farkında olmasak da gün içinde içimizde yaşadığımız yoğun duyguları, aşk olarak farklı nesnelere aktarabiliyoruz. Tutkuyla bakılan bir kahve falının, yorumcuyu da, fal baktıranı da duygusal olarak doyurduğu apaçık bir gerçektir.

Yukarıda bahsettiğimiz sorumuzun cevabı aslında aşikar. Kahve falı zaten, kişilerin aşk hayatındaki belirsizliklere gösterdikleri tahammülsüzlük sebebiyle ortaya çıkmıştır. Yani kahve falının çıkış sebebi gerçekten aşktır…

Bize verdiği bilgiler ne kadar doğrudur?

Bir söyleme göre, kahve falı bize sadece gelecekle ilgili bilgi vermez, geçmişle ilgili hatalarımızı ve gelecekte yapmamız gerekenleri de gösterir. Bu bilgiler doğrultusunda, verilecek öneriler ve ortaya çıkacak gerçeklerin doğruluğunu sorgulamamız mantıksız olur. Çünkü kahve falı zaten bu iş için vardır.

Aşk için kapatılmış bir kahvenin enerjisi çok yüksektir. Onu bu şekilde kullanmak, fal konusunda akıllıcadır. Çünkü en zor zamanlarımızda bile bizlere doğru yolu gösterip, kilitli kapıları ardına kadar açar.

Bazen kahve fallarında verilecek bilgiler o kadar yoğundur ki, insanda kalem kağıt çıkartıp yazma isteği bile oluşturabilir 

Her gün ücretsiz kahve falı için FaldanAdam uygulamasını indirebilirsin.

FaldanAdam Uygulamasını Telefonuna İndir

Her gün ücretsiz fal göndermek ve gerçek falcılardan detaylı yorumlar almak için FaldanAdam'ı indirebilirsin