Kahve Falında Aslan Görmek

falda-aslan-gormek

Kahve falında aslan sembolü görmek; sizin de bildiğiniz gibi gücü ve dik durmayı ifade eder. Bu gücün yanında, cömertliğinizden ve nazikliğinizden ödün vermediğinizi gösterir. Her ne kadar aslan kuvvetli bir sembol olsa da, edineceğiniz gücü yanlış yönlendirmemeniz ve her zaman elinizdeki gücü kontrolünüzde tutmanız gerektiği konusunda fal sahibini uyarır.

Aslan sembolü sık karşılaşılan ve birden fazla anlama gelen bir semboldür. Bir diğer anlamı ise; fal sahibinin radikal kararlar almaya yatkın bir dönemde olduğudur. Eğer aslan sembolünü kükreyen bir şekilde görüyorsanız, ani karar almaktan kaçınmanız ve duygusallıktan biraz uzaklaşıp, mantıklı kararlara doğru yaklaşmanız gerektiğini işaret eder.

Aslan sembolünün bir diğer anlamı da düşmandır. Size karşı olan bir kişinin varlığını gösterir ancak bu kişiden herhangi bir zarar görmeden kurtulacak ve kendinizi koruyabileceksiniz.

Kahve fincanınızda çıkan heybetli bir aslan sembolü ise sıkıntılardan arınacağınızı ve maddi sorunlar yaşıyorsanız; maddi anlamda feraha kavuşacağınızı temsil eder. Eğer mutsuz bir dönem içerisinde iseniz, sizi anlayan ve sizin yanınızda olarak, bu süreci atlatmanızı sağlayacak bir kişiyi gösterir.

FaldanAdam Uygulamasını Telefonuna İndir

Her gün ücretsiz fal göndermek ve gerçek falcılardan detaylı yorumlar almak için FaldanAdam'ı indirebilirsin