Kahve Falında Ayı Görmek

kahve-falinda-ayi

Kahve falında görülen sembollere göre bir takım yorumlar yapılabilir. Bu sembollerden birisi de ayı sembolü olarak karşımıza çıkar. Kahve falında ayı görmek ne yazık ki pek iyiye işaret etmez. Falda karşımıza çıkan bu ayı sembolü aptal bir düşmana işaret etmektedir. Aynı zamanda bu sembol bir kişinin boyunduruğu altına girmek ve birinin esiri olmak anlamına da gelmektedir.

Kahve falında ayı sembolü çıkan kişinin çevresinde çok fazla düşmanı olduğu bilinir ve kişinin bunlara çok dikkat etmesi gerekmektedir. Kişinin ilerleyen günlerde hilekar ve çirkin bir kadın ile muhatap olacağına ve bunun sonucunda da zarara uğrayacağına işaret eder. 

Kahve falında ayı görmek bazı falcılar tarafından dillek hakkı olarak da yorumlanmaktadır. Böylece kişinin dilek tutma hakkı olduğunu ve bu hakkı değerlendirmesi gerektiği bilinir. Bu dileğin ise 41. Ya da 42. Gün gerçekleşeceği ön görülür. Böylece kahve falında ayı görmek hem iyi hem de kötü bir şekilde yorumlanabilmektedir. Her iki duruma göre hareket etmek en doğrusu olacaktır.

FaldanAdam Uygulamasını Telefonuna İndir

Her gün ücretsiz fal göndermek ve gerçek falcılardan detaylı yorumlar almak için FaldanAdam'ı indirebilirsin