Kahve Falında Deniz Kızı Çıkması

kahve-falinda-deniz-kizi-gormek

Kahve falında karşımızı çıkan denizkızı sembolü, kahve falında görebileceğimiz fantastik sembollerden birisidir. Denizkızı sembolü genellikle ikiyüzlülüğü, ikiye bölünmüşlüğü temsil eder. Bunun nedeni, denizkızlarının yarı insan yarı balık olarak tasvir edilmesinden kaynaklanmaktadır.

Denizkızı sembolü, eğer fal sahibi zaman zaman yalana başvuruyorsa ya da yalan söylemek zorunda kalıyorsa, özellikle de “kuyruklu yalan” diye tabir edilen şekilde, büyük ve birden fazla kişiye, birden fazla konuya dokunan yalanlara başvurmak durumundaysa, bu konuda dikkatli olmalı, bunun gibi yalanlardan uzak durmalı ve denizkızı sembolünü bir uyarı olarak düşünmelisiniz.

Denizkızı sembolü sizi yalanlar konusunda uyardığı gibi çevrenizdeki insanların size karşı başvurabilecekleri yalanlar konusunda da uyarır. Bu bağlamda, özellikle de yeni tanıştığınız kişilere karşı biraz daha tedbirli olmalı ve hızlı bir şekilde güvenmemelisiniz. Böylece karşılaşabileceğiniz sorunlar için de iyi bir önlem almış olacaksınız.

FaldanAdam Uygulamasını Telefonuna İndir

Her gün ücretsiz fal göndermek ve gerçek falcılardan detaylı yorumlar almak için FaldanAdam'ı indirebilirsin