Kahve Falında Ejderha Görmek Ne Anlama Gelir?

kahve-falinda-ejderha-gormek

Kahve falında ejderha sembolü görmek; olumlu ya da olumsuz olarak tek bir anlamı ifade etmez, birden fazla anlama gelebilen ve çeşitli olumsuzlukları da içeren bir semboldür. Bu bağlamda ejderhanın heybetli bir yaratık olması, genellikle sadece fal sahibini değil, çevresini de içeren haberler verir. Fal sahibinin yakın çevresinde yer alan ve fal sahibine karşı içten içe düşmanlık besleyen bir kişinin varlığını işaret eder. Bir süre boyunca çevrenizdeki kişileri gözden geçirmeniz ve sırlarınız konusunda dikkatli olmanız konusunda sizi uyarır.

Ejderhalar, pek çok mitolojik kaynakta ve film/dizi de altınlarla birlikte resmedilmiştir. Bu nedenle ejderhaların altınlara karşı düşkün olduğu ya da altınları koruduğu düşünülür. Kahve falındaki anlamı ise maddi bir zararı işaret eder. Bir süre boyunca, çevrenizde olan ancak çok yakın olmadığınız kişilerin, sizden borç talepleri olursa, bu taleplerini geri çevirmeniz, şans oyunlarından bir süre uzak durmanız gerektiğini ifade eder.

Ejderha sembolünün olumlu olarak nitelendirildiği durumlar ise çoğunlukla, ejderha sembolünün yanında yanında at, balık, anahtar gibi güzel sembollerin yer aldığı durumlardır. At ve balık gibi sembollerin yanında yer alıyorsa; aşk hayatınızda gerçekleşecek olan mutluluk verici olayları işaret eder. Anahtar gibi sembollerin yanında yer alıyorsa; maddi anlamda rahatlamayı ve maddi değeri yüksek, ev/araba gibi bir nesneye sahip olacağınızı temsil eder.

FaldanAdam Uygulamasını Telefonuna İndir

Her gün ücretsiz fal göndermek ve gerçek falcılardan detaylı yorumlar almak için FaldanAdam'ı indirebilirsin