Kahve Falında Koyu ve Açık Telve Ne Gösterir?

koyu-acik-telve-ne-anlama-gelir

Kahve falı bakarken falda bazen telve koyu, bazen açık çıkabilir. Bu durumun belli başlı sebepleri vardır.

Kahve falında her iki telve durumu da bizlere gelecekle ilgili önemli bilgiler verir. Her iki şekilde de farklı yorumlar ortaya çıkar. Kahvenin bize anlatmak istedikleri, aslında telvenin durumuyla da ortaya çıkar.

Kahve falı baktıran kişinin telvesi koyuysa, o kişinin hayatında bazı karmaşıklıklar olduğu ortaya çıkar. Kahve telvesinin koyu olması, bu karmaşıklıklar hakkında çok derin bilgiler söyler.

Kahve falında telvenin açık olduğu durumlar ise bizlere fal baktıran kişinin hayallerinin gerçeğe dönüşebileceğini söyler. Mesela falda açık renkli bir kalp varsa bu, kişinin hayalini kurduğu ilişkiye başlayacağının habercisidir.

Kahve falında koyu renkli işaretler hayatımızda yaşanacak şeyleri, olup olmayacaklarını, neler yaşandığı gibi şeyleri ifade edecektir. Bununla birlikte özellikle aşk konusunda telvenin koyu çıkması, erkeğin kadın hakkındaki düşüncelerin söylerken, açık telve kadının erkek hakkında ne düşündüğünü bizlere iletir.

Aşk konusunda kararsızlık yaşayan kişilerin telvesinin bir kısmı açık bir kısmı koyu çıkar. Bu durum gayet doğaldır. Çünkü kahve, hislerinizin yansımasıdır. Bu durumda çıkan sembollerin koyuluk derecesini tek tek incelemek daha doğru olur.

İş hayatıyla ilgili bakılan kahve falının koyu çıkması, ileriye dönük olarak güçlü ve atılımcı ilerlemeler kaydedeceğinizin habercisi olacaktır.

Gerçekten içtenlikle ve doğru bir şekilde açılmış kahve falı, gelecek ile ilgili mutlak haberci olacaktır.

Gerçek ücretsiz kahve falı için FaldanAdam uygulamasını indirebilirsin

FaldanAdam Uygulamasını Telefonuna İndir

Her gün ücretsiz fal göndermek ve gerçek falcılardan detaylı yorumlar almak için FaldanAdam'ı indirebilirsin