Kahve Falında Tilki Görmek

kahve-falinda-tilki-gormek

Sanal kahve falında tilki sembolü görmek, çevrenizde kurnazlığa yatkın olan, aynı zamanda da oldukça zeki birisini işaret eder. Bazı zamanlarda da kötü haberler alacağınızı gösterir. Tilki sembolünü gördükten sonra bir süre çevrenizde olan bitenlere karşı tetikte olmanız ve dikkatli davranmanız, doğabilecek sıkıntıların önüne geçmeniz için yeterli olacaktır.

Tilki sembolünün diğer bir anlamı ise çevrenizde bulunan kişi/kişilerin, kendi çıkarları doğrultusunda, sizden borç para ya da yardım isteyebileceklerini temsil eder. Durduk yere gelen bu istekleri geri çevirmeseniz bile en azından tedbirini almanız ve dikkatli davranmanız, pişman olmamanız adına önemlidir.

Fincan tabağında beliren tilki sembolü ise genellikle aileniz ile ilgili bazı anlaşmazlıkların yaşanacağını ifade eder. Özellikle de maddi konularda gerginlik yaşayabilirsiniz. İki tarafında birbirini üzebileceği bu gerginlikte, gerekirse alttan almaktan çekinmeyin ve olabildiğince birbirinizi kırmadan bu süreci atlatmaya çalışın.

FaldanAdam Uygulamasını Telefonuna İndir

Her gün ücretsiz fal göndermek ve gerçek falcılardan detaylı yorumlar almak için FaldanAdam'ı indirebilirsin