Platonik Aşk ve Kahve Falı

platonik-ask-ve-kahve-fali

İkisinin direkt olarak bir bağlantısı olduğunu düşünmeseniz de, günümüzde platonik aşka kahve falından daha iyi yol haritası çizecek olan bir yol yok. Kahve falının çıkış yeri ve asıl amacı gerçek “aşktır”…

Anlamı karşılığı sorgulanmayan aşk olan, platonik aşk; aslında aşkların en temizidir. Bu aşk karşılığının olup olmadığı önemsiz olan bir aşktır. Tek kişi tarafından beslenen saf duygularla oluşur.

Platonik aşk bir tercih midir? Yoksa kaderin bir oyunu mu? Bu sorunun net bir cevabı yoktur. Kişi aşık olduğu kişiye karşı duygularını gizli tutmayı isteyebilir. Bu onunla alakalıdır. Ancak imkansız olan tek taraflı aşk durumunda, aşkını gizli tutmak bir tercih değil, bir zorunluluktur.

Kahve falının çıkışının aşk yüzünden olduğu hep söylenir. Bu durum gerçekten de öyledir. Kahve falı kişilerin aşk dünyasıyla ilgili bilinmemezlikleri gidermek için ortaya çıkmış bir faldır. Bakan ve baktıran kişinin saf duygularıyla fincandan okuduklarını yorumlayarak bakılır. Bu yüzden platonik aşkın haritasını en iyi kahve falı bizlere gösterir.

Platonik aşk, aşkların en uzun sürenidir. Bir ömür süren, platonik aşkları görmek pekala mümkündür. Her ne kadar, platonik aşıkları acı çekse de, aşklarını canlı tutmak için enerji harcamazlar. Bu onlar için nefes almak gibi bir şeydir.

Aslında her aşk, ilk başta platoniktir. Ta ki, birisi aşkını itiraf edene kadar…

Hissettiğiniz duyguları yüreğinizden fincana aktardığınızda, hem rahatlama hem de geleceğe dair ümit hissedeceksiniz. Çünkü kahve falı sizlere, belirsizlikleri gidermekte yardımcı olacak yegane şeydir.

Unutmayın, siz duygularınızı ne kadar saf tutarsanız, bu duyguların size dönüşü de o kadar saf olacaktır. Falla ilgili bilinen tüm gerçekleri bir kenara bırakıp, onun aşka yaptığı faydaları aklımızdan çıkartmamalıyız.

Her daim yanımızda olan 2 şey, duygularımız ve onları aktardığımız kahvemizdir. Onun dışındaki “şeyler” gelip, geçer…

Platonik aşk ile ilgili tüm sorularını FaldanAdam’a ücretsiz sormak için uygulamamızı indir.

FaldanAdam Uygulamasını Telefonuna İndir

Her gün ücretsiz fal göndermek ve gerçek falcılardan detaylı yorumlar almak için FaldanAdam'ı indirebilirsin