Kahve Falında Kedi Görmek

kahve-falinda-kedi-gormek

Kahve falında kedi sembolü görmek, çoğu zaman yakın arkadaşlarınızla ilgili problemlerle karşılaşacağınızı gösterir. Bu nedenle özellikle de yakın çevrenize karşı biraz daha dikkatli olmalısınız. Yüksek bir ihtimalle, yakın çevrenizde bulunan kişi ya da kişiler sizin yüzünüze gülerken, arkanızdan konuşuyor ya da arkanızdan iş çeviriyorlar. Ya da arkadaşlarınıza/akrabalarınıza bu kadar değer verirken, yardıma ihtiyacınız olduğunda size nankörlük edeceklerini ve sizi yarı yolda bırakabileceklerini ifade eder.

Kedi sembolü, fincanınızda bulunduğu yere göre anlamı farklılaşabilen bir semboldür. Bazı durumlarda maddi kayıplar yaşayabileceğiniz anlamına gelebilir. Bir süre şans oyunlarından uzak durmanız ve özellikle de büyük işlere adım atmak üzereyseniz, aceleci davranmamanız, doğabilecek maddi kayıpların önüne geçmenizi ve bir sorun yaşamadan bu süreci atlatmanızı sağlayabilir.

Fincanınızın dibinde görünen kedi sembolü ise kahve falındaki olumsuz anlamlardan birini içermektedir. Fal sahibinin sıkıntılı zamanlar içerisine gireceğini ifade eder. Bazen bu süre uzun sürebilirken bazen de kısa bir süre de gelip geçebilir. Ancak bu sıkıntılı zamanları atlattıktan sonra büyük bir rahatlama yaşayacağınızı, sonrasında da hayatınızda refaha ve huzura kavuşacağınızı temsil eder.

FaldanAdam Uygulamasını Telefonuna İndir

Her gün ücretsiz fal göndermek ve gerçek falcılardan detaylı yorumlar almak için FaldanAdam'ı indirebilirsin